Aktuality

Přihlášené dvojice

Muži Postupy

Ženy Postupy

Smíšené Postupy


Přímé postupy
Postupující Postupy

Zimní turnaje 2020-2021
Žižkov   14.12.2020-10.1.2021
  Rozpis: Praha Žižkov
Vrchlabí   18.12.2020-6.1.2020
  Rozpis: Vrchlabí
Třebíč   12.-20.12.2020
  Rozpis: Třebíč
Hazlov   26.12.2020-8.1.2021
  Rozpis: Hazlov
Blansko   28.12.2020-10.1.2021
  Rozpis: Blansko   Zrušen
Zlín   12.-20.12.2020
  Rozpis: Zlín
Jablonec   2.1.-10.1.2020
  Rozpis: Jablonec

Podzimní turnaje 2020
Šumperk   31. 7. - 23. 8. 2020
  Rozpis: Šumperk Výsledky: Šumperk
Česká Lípa   31. 7. - 16. 8. 2020
  Rozpis: Česká Lípa Výsledky: Česká Lípa
Dačice   15. - 28. 8. 2020
  Rozpis: Dačice Výsledky: Dačice
Duchcov   1. 8. - 13. 9. 2020
  Rozpis: Duchcov Výsledky: Duchcov
Přerov   22. - 30. 08. 2020
  Rozpis: Přerov Výsledky: Přerov
Bohumín   9. - 23. 8. 2020
  Rozpis: Bohumín Výsledky: Bohumín
Kroměříž   31. 7. - 30. 8. 2020
  Rozpis: Kroměříž Výsledky: Kroměříž
Rosice   9. - 16. 8. 2020
  Rozpis: Rosice Výsledky: Rosice


MČR dvojic v kuželkách 2010-2011
Postupující

Přehled postupujících
Pořadí kvalifikace dle umístění

Muži

Č. Jméno Oddíl Reg.č.
1 Němec Jiří SKK Náchod 00260
x Pelák Jan TJ Sokol Kolín 01952
2 Březina Stanislav KK Slavoj Praha 01061
x Hrubý Petr SK Sparkasse Lambach (KK Slavoj Praha) 01559
3 Hetych Jiří Lokomotiva Česká Třebová 10853
x Jiroušek Pavel Lokomotiva Česká Třebová 14627
4 Pytlík Viktor TJ Kdyně 01758
x Jelínek Miroslav Sokol Údlice 01709
5 Schejbal Václav KK SDS Sadská 15392
x Schejbal Martin KK SDS Sadská 16877
6 Kotyza Jan KK PSJ Jihlava 12239
x Parkan Robin KK PSJ Jihlava 12237
7 Búrik Igor Slavoj Praha 01243
Ne Stašák Anton Slavoj Praha 01220
8 Dvořák Jiří TJ Sokol Chýnov 04253
x Petrů Pavel TJ Sokol Chýnov 02807
9 Jirouš Michal SKK Náchod 05533
x Hejhal Radek Kuželky Podbořany 03342
10 Pytlík Michal SKK Rokycany 16413
Ne Pytlík Roman SKC Walldorf (SKK Rokycany) 04281
11 Vymazal Pavel TJ Lokomotiva Česká Třebová 07960
Ne Vymazal Zdeněk TJ Sokol Husovice 07199
12 Košnar Aleš KK SDS Sadská 12972
x Bek Tomáš KK SDS Sadská 15279
13 Baloun Jiří SK Škoda VS Plzeń 12946
x Pejčoch Milan SK Škoda VS Plzeń 10136
14 Zeman Vlastimil ml. Jiskra Kovářská 11129
x Machala David KSK Austria Krems (KK Vyškov) 06981
15 Wagner Milan FAF Hirschau (Sokol Plzeň V) 06112
x Junek David TJ Baník Stříbro 19507
16 Balzer David SKC Kasendorf (TJ Sokol Rudná) 01103
Ne Pavlík Petr KK Slavoj Praha 04590
17 Beránek Ladislav SKK Náchod 04643
x Hažva Jaroslav SKK Náchod 05110
18 Sysel Josef Vltavan Loučovice 03219
Ne Pešadík Miroslav SK Sparkasse Lambach (Vltavan Loučovice) 05187
19 Doubrava Lukáš KK Konstruktiva Praha 06095
Ne Franěk Jiří KK Konstruktiva Praha 15225
20 Zderadička Josef TJ Sokol Rudná 02534
Ne Kováč Zdeněk ASV Neumarkt 1860 (TJ Sokol Rudná) 01351
21 Borkovec Jaroslav KK Konstruktiva Praha 01449
x Pleticha Jaroslav KK Konstruktiva Praha 00845
22 Goldemund Roman TJ Spartak Přerov 08348
Ne Bělíček Vlastimil TJ Spartak Přerov 14035
23 Nitka Karol TJ Sokol Bohumín 17319
Ne Kuzma Jozef TJ Sokol Bohumín 17125
24 Boško Ivan SKC Speichersdorf (TJ Sokol Teplá) 09432
x Vícha Jiří FEB Amberg (Sokol Plzeň V) 01996
25 Hendrych Jiří KK Hagemann Opava 06450
Ne Vícha Jiří KK Hagemann Opava 18585
26 Volek David TJ Valašské Meziříčí 15383
Ne Metelka Radim TJ Valašské Meziříčí 14449
27 Matějka Vladimír TJ Sokol Benešov 05061
x Takáč Ladislav TJ Sokol Benešov 12694
28 Mošať Jaroslav KC Réna Ivančice 07353
Ne Klika Milan KC Réna Ivančice 07484
29 Ouhel Jiří TJ Slavoj Žirovnice 04739
x Rychtařík Václav TJ Slavoj Žirovnice 09942
30 Podzimek Martin TJ Start Rychnov n. Kn. 11572
Ne Holanec Petr TJ Start Rychnov n. Kn. 17661
31 Boček Petr KK Kroměříž 19769
Ne Janča Zdeněk KK Kroměříž 20754
32 Čermák Karel KK Kroměříž 14760
Ne Čermák Libor KK Kroměříž 15592
33 Vik Lukáš SKK Jičín 14823
x Říha Zdeněk SKC Walldorf (Dynamo Liberec) 12491
34 Palian Pavel Moravská Slavia Brno 06689
x Milan Miroslav Moravská Slavia Brno 18083
35 Polanský Pavel TJ Sokol Vracov 08463
x Tužil Jan TJ Sokol Vracov 10235

Ženy

Č. Jméno Oddíl Reg.č.
1 Tillerová Marcela TJ Jiskra Rýmařov 06287
Ne Tomanová Věra TJ Jiskra Rýmařov 11048
2 Wiedermannová Hana BBSV Wien (KK Zábřeh) 12445
x Wiedermannová Dana KK Zábřeh 10228
3 Kučerová Michaela SKK Hořice 10592
x Šedivá Alena SKK Jičín 12399
4 Moravcová Michaela Sokol Kolín 12462
x Dejdová Zdeňka Sokol Kolín 01610
5 Jankových Bohdana KK Kroměříž 16384
Ne Procházková Pavlína KK Kroměříž 16254
6 Lahodová Soňa TJ ČKD Blansko 12188
x Majerová Ivana TJ Sokol Husovice 08459
7 Takáčová Jana TJ Sokol Benešov 15986
x Kotorová Dita TJ Sokol Benešov 01454
8 Florianová Jana TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 04109
x Kaanová Ivana TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 02147
9 Sailerová Anna KK Slavoj Praha 01048
x Mizerová Blanka KK Slavia Praha 01046
10 Budišová Eva SK Wessely Neunkirchen (KK Slovan Rosice) 08310
x Klaudová Eva KSK Otis Wien (KK Slovan Rosice) 06594
11 Hrdinová Lenka SKK Jičín 14261
x Hrdinová Martina SKK Jičín 12120
12 Kohoutová Kateřina KK Konstruktiva Praha 14195
x Kopřivová Eva KK Konstruktiva Praha 12062
13 Cvejnová Aneta SKK Náchod 15267
x Bezdíčková Ilona SKK Náchod 00236
14 Mašková Blanka TJ Sokol Chýnov 02836
x Kovandová Alena TJ Sokol Chýnov 02816
15 Fajdeková Kateřina TJ Spartak Přerov 14698
Ne Strouhalová Kristýna TJ Spartak Přerov 16800
16 Kvasničková Marie SKK Jičín 12982
x Tomášková Lenka SKK Jičín 14529
17 Johnová Ludmila TJ Lokomotiva Česká Třebová 15577
x Kaucká Lucie TJ Lokomotiva Česká Třebová 16291
18 Sedláčková Irini KK Slavoj Praha 01049
x Citová Lucie KK Slavoj Praha 14395
19 Divišová Michaela st. SKK Náchod 14207
x Divišová Michaela ml. SKK Náchod 16559
20 Račková Jana KK PSJ Jihlava 16312
x Prokšová Hana KK PSJ Jihlava 18148
21 Majerová Nataša KK Slavia Praha 00457
x Fořtová Lidmila KK Slavia Praha 01042
22 Vytisková Zdeňka TJ Spartak Pelhřimov 01602
x Landkamerová Ludmila TJ Spartak Pelhřimov 01592
23 Kožíšková Zuzana Jiskra Hazlov 10917
x Utikalová Linda Jiskra Hazlov 18119

× - potvrzená účast ve finále

Designed by H.S. ©2010-2015 * Admin webu: Hanuš Slavík * Zpracování dat: Pavel Kohlíček (vedoucí soutěže)