Aktuality

Přihlášené dvojice

Muži Postupy

Ženy Postupy

Smíšené Postupy


Přímé postupy
Postupující Postupy

Jarní turnaje 2018
Hořice   10.4.-6.5.2018
  Rozpis: Hořice
Vracov   18.5.–27.5.2018
  Rozpis: Vracov
Konstruktiva   14.05.–27.05.2018
  Rozpis: Konstruktiva
Ivančice   03.-18.05.2018
  Rozpis: Ivančice
Zimní turnaje 2017-18
Rokycany   02.–14.01.2018
  Rozpis: Rokycany Výsledky: Rokycany
Valašské Meziříčí   09.12.2017–21.01.2018
  Rozpis: Valašské Meziříčí Výsledky: Valašské Meziříčí
Žižkov   09.12.2017–07.01.2018
  Rozpis: Žižkov Výsledky: Žižkov
Blansko   27.12.2017-07.01.2018
  Rozpis: Blansko Výsledky: Blansko
Kutná Hora   04.–14.01.2018
  Rozpis: Kutná Hora Výsledky: Kutná Hora
Jablonec n.N.   29.12.2017–07.01.2018
  Rozpis: Jablonec n.N. Výsledky: Jablonec n.N.
Třebíč   09.–20.12.2017
  Rozpis: Třebíč Výsledky: Třebíč
Podzimní turnaje 2017
Přerov
  26.08.–03.09.2017
  Rozpis: Přerov Výsledky: Přerov
Žižkov
  14.–27.08.2017
  Rozpis: Žižkov Výsledky: Žižkov
Kroměříž
  29.07.2017–20.08.2017
  Rozpis: Kroměříž Výsledky: Kroměříž
Rychnov n.K.
  12.08.–03.09.2017
  Rozpis: Rychnov n.K. Výsledky: Rychnov n.K.
Kadaň
  19.08.–03.09.2017
  Rozpis: Kadaň Výsledky: Kadaň
Přelouč
  25.08.–03.09.2017
  Rozpis: Přelouč Výsledky: Přelouč
Jičín
  14.08.–03.09.2017
  Rozpis: Jičín Výsledky: Jičín



Turnaje 2017-2018


Č. Město Název Termín Disciplína
1. Přerov Pohár TJ Spartak Přerov 26.08.–03.09.2017 180, 120
2. Žižkov Žižkovská dvoustovka 2017 14.–27.08.2017 200
3. Kroměříž Pohár Hanáckých Athén 29.07.2017–20.08.2017 120
4. Rychnov n.K. Turnaj k 36. výročí založení TJ Start Rychnov nad Kněžnou 12.08.–03.09.2017 120
5. Kadaň 1. ročník memoriálu Josefa Štěpánka 19.08.–03.09.2017 100
6. Přelouč O Pohár Elektrárny Chvaletice 25.08.–03.09.2017 120
7. Jičín Jičínský pohár 2017 14.08.–03.09.2017 120
8. Rokycany Dvojice 2x120 hs 02.–14.01.2018 120
9. Valašské Meziříčí Radegast open 09.12.2017–21.01.2018 120
10. Žižkov Žižkovský tříkrálový turnaj 09.12.2017–07.01.2018 120
11. Blansko Memoriál Josefa Habřiny 27.12.2017-07.01.2018 120
12. Kutná Hora XXXV. ročník Memoriálu Bohumila Duse 04.–14.01.2018 100
13. Jablonec n.N. Jablonecká 120 29.12.2017–07.01.2018 120
14. Třebíč Třebíčský pohár 09.–20.12.2017 120
15. Hořice Turnaj dvojic v kuželkách na 100 a 200 hodů sdružených 10.4.-6.5.2018 100, 200
16. Vracov Zlatá kuželka 18.5.–27.5.2018 100
17. Konstruktiva Gambrinus cup 14.05.–27.05.2018 100, 200
18. Ivančice Májový turnaj dvojic o pohár starosty města Ivančic 03.-18.05.2018 120


Přerov

Pohár TJ Spartak Přerov
Pořadatel: TJ Spartak Přerov
Termín: 26.08.–03.09.2017
Disciplína: 180, 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.kuzelkyprerov.webnode.cz
Kontakt: goldir@seznam.cz
Výsledky: Výsledky


Žižkov

Žižkovská dvoustovka 2017
Pořadatel: SK Žižkov Praha
Termín: 14.–27.08.2017
Disciplína: 200
Rozpis: Rozpis
Web: https://www.kuzelky-zizkov.eu/
Kontakt: kuzelky.zizkov@gmail.com
Výsledky: Výsledky


Kroměříž

Pohár Hanáckých Athén
Pořadatel: KK Kroměříž
Termín: 29.07.2017–20.08.2017
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.nedopil.cz/
Kontakt: kuzelna.nedopil@seznam.cz
Výsledky: Výsledky


Rychnov n.K.

Turnaj k 36. výročí založení TJ Start Rychnov nad Kněžnou
Pořadatel: TJ Start Rychnov nad Kněžnou
Termín: 12.08.–03.09.2017
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.startrychnov.cz/
Kontakt: mcmts@seznam.cz
Výsledky: Výsledky


Kadaň

1. ročník memoriálu Josefa Štěpánka
Pořadatel: TJ Elektrárny Kadaň
Termín: 19.08.–03.09.2017
Disciplína: 100
Rozpis: Rozpis
Web: http://tj-elektrarny-kadan.webnode.cz/
Kontakt: janambra@seznam.cz
Výsledky: Výsledky


Přelouč

O Pohár Elektrárny Chvaletice
Pořadatel: SK Kuželky Přelouč
Termín: 25.08.–03.09.2017
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.kuzelkyprelouc.cz/
Kontakt: xmilacekp@seznam.cz
Výsledky: Výsledky


Jičín

Jičínský pohár 2017
Pořadatel: SKK Jičín
Termín: 14.08.–03.09.2017
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.skkjicin.cz/
Kontakt: jaregrt@gmail.com
Výsledky: Výsledky


Rokycany

Dvojice 2x120 hs
Pořadatel: SKK Rokycany
Termín: 02.–14.01.2018
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://skkrokycany.cz/
Kontakt: honsa.paja@seznam.cz
Výsledky: Výsledky


Valašské Meziříčí

Radegast open
Pořadatel: TJ Valašské Meziříčí
Termín: 09.12.2017–21.01.2018
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.kuzelky-valmez.cz/
Kontakt: zaj5@seznam.cz
Výsledky: Výsledky


Žižkov

Žižkovský tříkrálový turnaj
Pořadatel: SK Žižkov Praha
Termín: 09.12.2017–07.01.2018
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: https://www.kuzelky-zizkov.eu/
Kontakt: kuzelky.zizkov@gmail.com
Výsledky: Výsledky


Blansko

Memoriál Josefa Habřiny
Pořadatel: Kuželkářský klub Blansko
Termín: 27.12.2017-07.01.2018
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://kuzelkyblansko.webnode.cz
Kontakt: zita.r@tiscali.cz
Výsledky: Výsledky


Kutná Hora

XXXV. ročník Memoriálu Bohumila Duse
Pořadatel: TJ Sparta Kutná Hora
Termín: 04.–14.01.2018
Disciplína: 100
Rozpis: Rozpis
Web: http://kuzelkykh.webnode.cz/
Kontakt: barborova@tiscali.cz
Výsledky: Výsledky


Jablonec n.N.

Jablonecká 120
Pořadatel: TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Termín: 29.12.2017–07.01.2018
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://kuzelky-jablonec.webnode.cz/
Kontakt: kuzelky.jablonec@seznam.cz
Výsledky: Výsledky


Třebíč

Třebíčský pohár
Pořadatel: TJ Třebíč
Termín: 09.–20.12.2017
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://kuzelky-tjtrebic3.webnode.cz/
Kontakt: lenzm@volny.cz
Výsledky: Výsledky


Hořice

Turnaj dvojic v kuželkách na 100 a 200 hodů sdružených
Pořadatel: SKK Hořice
Termín: 10.4.-6.5.2018
Disciplína: 100, 200
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.skkhorice.org/
Kontakt: jiri.baier@gmail.com
Výsledky:


Vracov

Zlatá kuželka
Pořadatel: TJ Sokol Vracov
Termín: 18.5.–27.5.2018
Disciplína: 100
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.kuzelnavracov.cz/
Kontakt: kuzelna.vracov@seznam.cz
Výsledky:


Konstruktiva

Gambrinus cup
Pořadatel: KK Konstruktiva Praha
Termín: 14.05.–27.05.2018
Disciplína: 100, 200
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.kkkonstruktiva.cz/
Kontakt: pletichaj@seznam.cz
Výsledky:


Ivančice

Májový turnaj dvojic o pohár starosty města Ivančic
Pořadatel: KK Orel Ivančice
Termín: 03.-18.05.2018
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.orelivancice.cz/
Kontakt: frantisek.zemek@volny.cz
Výsledky:




Designed by H.S. ©2010-2015 * Admin webu: Hanuš Slavík * Zpracování dat: Pavel Kohlíček (vedoucí soutěže)