Aktuality

Přihlášené dvojice

Muži Postupy

Ženy Postupy

Smíšené Postupy


Přímé postupy
Postupující Postupy

Zimní turnaje 2019-20
Žižkov   15.12.2019-5.1.2020
  Rozpis: Praha Žižkov
Vrchlabí   13.12.2019-5.1.2020
  Rozpis: Vrchlabí
Třebíč   7.12.-15.12.2019
  Rozpis: Třebíč
Hazlov   28.12.2019-5.1.2020
  Rozpis: Hazlov
Blansko   27.12.2019-5.1.2020
  Rozpis: Blansko
Zlín   7.-15.12.2019
  Rozpis: Zlín
Rokycany   28.12.2019-9.1.2020
  Rozpis: Rokycany

Podzimní turnaje 2019
Benešov   24. 8. – 1. 9. 2019
  Rozpis: Benešov Výsledky: Benešov
Česká Lípa   3. - 18. 8. 2019
  Rozpis: Česká Lípa Výsledky: Česká Lípa
Dačice   17. - 29. 8. 2019
  Rozpis: Dačice Výsledky: Dačice
Duchcov   1. 8. - 9. 9. 2019
  Rozpis: Duchcov Výsledky: Duchcov
Přerov   24. 8. – 1. 9. 2019
  Rozpis: Přerov Výsledky: Přerov
Bohumín   10. - 26. 8. 2019
  Rozpis: Bohumín Výsledky: Bohumín
Kroměříž   3. 8. - 1. 9. 2019
  Rozpis: Kroměříž Výsledky: Kroměříž
Rosice   5.- 18. 8. 2019
  Rozpis: Rosice Výsledky: Rosice
Rychnov n.K.   19. 8. – 1. 9. 2019
  Rozpis: Rychnov n.K. Výsledky: Rychnov n.K.


Turnaje 2019-2020


Č. Město Název Termín Disciplína
1. Benešov 12. ročník O putovní pohár města Benešova 24. 8. – 1. 9. 2019 120
2. Česká Lípa Českolipská 120 3. - 18. 8. 2019 120
3. Dačice Dačické memoriály 17. - 29. 8. 2019 120
4. Duchcov Duchcovská sypačka 1. 8. - 9. 9. 2019 120
5. Přerov XII. ročník o pohár TJ SPARTAK PŘEROV 24. 8. – 1. 9. 2019 120
6. Bohumín 13. ročník Bohumínský Pohár - Memoriál Ericha Kicy 10. - 26. 8. 2019 120
7. Kroměříž 17. ročník Poháru Hanáckých Athén 3. 8. - 1. 9. 2019 120
8. Rosice Memoriál Vlastimila Meceroda 5.- 11. 8. 2019, 17.-18. 8. 2019 120
9. Rychnov n.K. Turnaj k 38. výročí založení TJ Start Rychnov nad Kněžnou 19. 8. – 1. 9. 2019 120
10. Praha Žižkov Žižkovský tříkrálový turnaj (8. ročník) 14. 12. – 6. 1. 2020 120
11. Vrchlabí Krakonošův pohár (29. ročník) 13. 12. - 5. 1. 2020 120
12. Třebíč Třebíčský pohár 7. 12. - 15. 12. 2019 120
13. Hazlov Novoroční turnaj dvojic 28. 12. - 5. 1. 2020 120
14. Blansko Memoriál Josefa Habřiny 27. 12. 2019 - 5. 1. 2020 120
15. Zlín Vánoční turnaj 09. - 22. 12. 2019 120
16. Rokycany Dvojice 2x120 hs 2. – 12. 1. 2020 120
17. Vracov Zlatá kuželka 9. - 17. 5. 2020 100
18. Kamenice n.L. 10. ročník Memoriálu Václava Petráska 6. - 19. 4. 2020 120
19. Praha Bráník Gambrinus cup 11. - 24. 05. 2020 100, 200
20. Svitavy Svitavská dvoustovka 18. 4. - 3. 5. 2020 100


Benešov

12. ročník O putovní pohár města Benešova
Pořadatel: TJ Sokol Benešov
Termín: 24. 8. – 1. 9. 2019
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.kuzelky-benesov.cz/
Kontakt: cervmarek@seznam.cz
Výsledky: Výsledky


Česká Lípa

Českolipská 120
Pořadatel: TJ Kuželky Česká Lípa
Termín: 3. - 18. 8. 2019
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://kuzelky.info/
Kontakt: miroslav.maly@tiscali.cz
Výsledky: Výsledky


Dačice

Dačické memoriály
Pořadatel: TJ Centropen Dačice
Termín: 17. - 29. 8. 2019
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: https://www.kuzelkydacice.cz/
Kontakt: zajicovi.dacice@seznam.cz
Výsledky: Výsledky


Duchcov

Duchcovská sypačka
Pořadatel: TJ Sokol Duchcov
Termín: 1. 8. - 9. 9. 2019
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: https://www.kuzelkyduchcov.cz/
Kontakt: jan.endrst@centrum.cz
Výsledky: Výsledky


Přerov

XII. ročník o pohár TJ SPARTAK PŘEROV
Pořadatel: TJ Spartak Přerov
Termín: 24. 8. – 1. 9. 2019
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.kuzelkyprerov.webnode.cz
Kontakt: goldir@seznam.cz
Výsledky: Výsledky


Bohumín

13. ročník Bohumínský Pohár - Memoriál Ericha Kicy
Pořadatel: TJ Sokol Bohumín
Termín: 10. - 26. 8. 2019
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.sokol-bohumin.cz
Kontakt: j.sliwkova@seznam.cz
Výsledky: Výsledky


Kroměříž

17. ročník Poháru Hanáckých Athén
Pořadatel: KK Kroměříž
Termín: 3. 8. - 1. 9. 2019
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.nedopil.cz/
Kontakt: kuzelna.nedopil@seznam.cz
Výsledky: Výsledky


Rosice

Memoriál Vlastimila Meceroda
Pořadatel: KK Slovan Rosice
Termín: 5.- 11. 8. 2019, 17.-18. 8. 2019
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.kuzelkyrosice.cz
Kontakt: pavel.mecerod@seznam.cz
Výsledky: Výsledky


Rychnov n.K.

Turnaj k 38. výročí založení TJ Start Rychnov nad Kněžnou
Pořadatel: TJ Start Rychnov n.K.
Termín: 19. 8. – 1. 9. 2019
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.startrychnov.cz/
Kontakt: mcmts@seznam.cz
Výsledky: Výsledky


Praha Žižkov

Žižkovský tříkrálový turnaj (8. ročník)
Pořadatel: SK Žižkov Praha
Termín: 15. 12. 2019 – 5. 1. 2020
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: https://www.kuzelky-zizkov.eu/
Kontakt: petrveverka@mymail.cz
Výsledky:


Vrchlabí

Krakonošův pohár (29. ročník)
Pořadatel: SKK Vrchlabí
Termín: 13. 12. 2019 - 5. 1. 2020
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://turnaje.skkvrchlabi.cz
Kontakt: stepan.stransky@email.cz
Výsledky:


Třebíč

Třebíčský pohár
Pořadatel: TJ Třebíč
Termín: 7. 12. - 15. 12. 2019
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: https://kuzelky-tjtrebic3.webnode.cz/
Kontakt: mojmir.novotny@seznam.cz
Výsledky:


Hazlov

Novoroční turnaj dvojic
Pořadatel: Kuželky Jiskra Hazlov
Termín: 28. 12. 2019 - 5. 1. 2020
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: https://cs-cz.facebook.com/pages/category/Organization/Ku%C5%BEelky-Jiskra-Hazlov-921563137907515/
Kontakt: lidmanlinda@seznam.cz
Výsledky:


Blansko

Memoriál Josefa Habřiny
Pořadatel: Kuželkářský klub Blansko
Termín: 27. 12. 2019 - 5. 1. 2020
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://kuzelkyblansko.webnode.cz
Kontakt: lukas.hlavinka@kuzelky.cz
Výsledky:


Zlín

Vánoční turnaj
Pořadatel: KC Zlín
Termín: 7. 12. - 15. 12. 2019
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.kuzelkyzlin.cz/turnaje/
Kontakt: r.abraham@seznam.cz
Výsledky:


Rokycany

Dvojice 2x120 hs
Pořadatel: SKK Rokycany
Termín: 28. 12. 2019 - 9. 1. 2020
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://skkrokycany.cz/
Kontakt: py.roman@seznam.cz
Výsledky:


Vracov

Zlatá kuželka
Pořadatel: TJ Sokol Vracov
Termín: 9. - 17. 5. 2020
Disciplína: 100
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.kuzelnavracov.cz/
Kontakt: kuzelna.vracov@seznam.cz
Výsledky:


Kamenice n.L.

10. ročník Memoriálu Václava Petráska
Pořadatel: TJ Slovan Kamenice n.L.
Termín: 6. - 19. 4. 2020
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: https://www.kuzelkykamenice.cz/
Kontakt: webkamenice@seznam.cz
Výsledky:


Praha Bráník

Gambrinus cup
Pořadatel: KK Konstruktiva Praha
Termín: 11. - 24. 05. 2020
Disciplína: 100, 200
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.kkkonstruktiva.cz/
Kontakt: pletichaj@seznam.cz
Výsledky:


Svitavy

Svitavská dvoustovka
Pořadatel: KK Svitavy
Termín: 18. 4. - 3. 5. 2020
Disciplína: 100
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.kuzelky-svitavy.cz/
Kontakt: jakub.zelinka@gmail.com
Výsledky:




Designed by H.S. ©2010-2015 * Admin webu: Hanuš Slavík * Zpracování dat: Pavel Kohlíček (vedoucí soutěže)