Aktuality

Přihlášené dvojice

Muži Postupy

Ženy Postupy

Smíšené Postupy


Přímé postupy
Postupující Postupy

Podzimní turnaje 2020
Šumperk   31. 7. - 23. 8. 2020
  Rozpis: Šumperk Výsledky: Šumperk
Česká Lípa   31. 7. - 16. 8. 2020
  Rozpis: Česká Lípa Výsledky: Česká Lípa
Dačice   15. - 28. 8. 2020
  Rozpis: Dačice Výsledky: Dačice
Duchcov   1. 8. - 13. 9. 2020
  Rozpis: Duchcov Výsledky: Duchcov
Přerov   22. - 30. 08. 2020
  Rozpis: Přerov Výsledky: Přerov
Bohumín   9. - 23. 8. 2020
  Rozpis: Bohumín Výsledky: Bohumín
Kroměříž   31. 7. - 30. 8. 2020
  Rozpis: Kroměříž Výsledky: Kroměříž
Rosice   9. - 16. 8. 2020
  Rozpis: Rosice Výsledky: Rosice


Turnaje 2020-2021


Č. Město Název Termín Disciplína
1. Šumperk Memoriál Rudolfa Wankeho a Stanislava Maláníka 31. 7. - 23. 8. 2020 120
2. Česká Lípa Českolipská 120 31. 7. - 16. 8. 2020 120
3. Dačice Dačické memoriály 15. - 28. 8. 2020 120
4. Duchcov Duchcovská sypačka 1. 8. - 13. 9. 2020 120
5. Přerov XIII. ročník o pohár TJ SPARTAK PŘEROV 22. - 30. 08. 2020 120
6. Bohumín Bohumínský Pohár - Memoriál Ericha Kicy 9. - 23. 8. 2020 120
7. Kroměříž Pohár Hanáckých Athén 31. 7. - 30. 8. 2020 120
8. Rosice Memoriál Vlastimila Meceroda 9. - 16. 8. 2020 120
9. Praha Žižkov Žižkovský tříkrálový turnaj 14. 12. 2020 - 10. 1. 2021 120
10. Vrchlabí Krakonošův pohár 18. 12. 2020 - 6. 1. 2021 120
11. Třebíč Třebíčský pohár 5. - 13. 12. 2020 120
12. Hazlov Novoroční turnaj dvojic 26. 12. 2020 - 8. 1. 2021 120
13. Blansko Memoriál Josefa Habřiny 28. 12. 2020 - 10. 1. 2021 120
14. Zlín Vánoční turnaj 7. - 20. 12. 2020 120
15. Rokycany Memoriál Václava Chmelíře Prosinec 2020 - Leden 2021 120
16. Vracov Zlatá kuželka ??? 100
17. Kamenice n.L. Memoriál Václava Petráska 8. - 16. 5. 2021 120
18. Praha Bráník Gambrinus cup 17. - 30. 5. 2021 100, 200
19. Svitavy Svitavská dvoustovka 17. 4. - 2. 5. 2021 200
20. Chotoviny Chotovinské dvoukilo 16. - 25. 4. 2021 200


Šumperk

Memoriál Rudolfa Wankeho a Stanislava Maláníka
Pořadatel: KK Šumperk
Termín: 31. 7. - 23. 8. 2020
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.kksumperk.cz/
Kontakt: smrckova.ruzena@seznam.cz
Výsledky: Výsledky-->


Česká Lípa

Českolipská 120
Pořadatel: TJ Kuželky Česká Lípa
Termín: 31. 7. - 16. 8. 2020
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://kuzelky.info/
Kontakt: kyzivat@seznam.cz
Výsledky: Výsledky


Dačice

Dačické memoriály
Pořadatel: TJ Centropen Dačice
Termín: 15. - 28. 8. 2020
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: https://www.kuzelkydacice.cz/
Kontakt: zajicovi.dacice@seznam.cz
Výsledky: Výsledky


Duchcov

Duchcovská sypačka
Pořadatel: TJ Sokol Duchcov
Termín: 1. 8. - 13. 9. 2020
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: https://www.kuzelkyduchcov.cz/
Kontakt: jan.endrst@centrum.cz
Výsledky: Výsledky


Přerov

XIII. ročník o pohár TJ SPARTAK PŘEROV
Pořadatel: TJ Spartak Přerov
Termín: 22. - 30. 08. 2020
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.kuzelkyprerov.webnode.cz
Kontakt: goldir@seznam.cz
Výsledky: Výsledky


Bohumín

Bohumínský Pohár - Memoriál Ericha Kicy
Pořadatel: TJ Sokol Bohumín
Termín: 9. - 23. 8. 2020
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.sokol-bohumin.cz
Kontakt: j.sliwkova@seznam.cz
Výsledky: Výsledky


Kroměříž

Pohár Hanáckých Athén
Pořadatel: KK Kroměříž
Termín: 31. 7. - 30. 8. 2020
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.nedopil.cz/
Kontakt: kuzelna.nedopil@seznam.cz
Výsledky: Výsledky


Rosice

Memoriál Vlastimila Meceroda
Pořadatel: KK Slovan Rosice
Termín: 9. - 16. 8. 2020
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.kuzelkyrosice.cz
Kontakt: pavel.mecerod@kuzelkyrosice.cz
Výsledky: Výsledky


Praha Žižkov

Žižkovský tříkrálový turnaj
Pořadatel: SK Žižkov Praha
Termín: 14. 12. 2020 - 10. 1. 2021
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: https://www.kuzelky-zizkov.eu/
Kontakt: petrveverka@mymail.cz
Výsledky:


Vrchlabí

Krakonošův pohár
Pořadatel: SKK Vrchlabí
Termín: 18. 12. 2020 - 6. 1. 2021
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://turnaje.skkvrchlabi.cz
Kontakt: stepan.stransky@email.cz
Výsledky:


Třebíč

Třebíčský pohár
Pořadatel: TJ Třebíč
Termín: 5. - 13. 12. 2020
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: https://kuzelky-tjtrebic3.webnode.cz/
Kontakt: mojmir.novotny@seznam.cz
Výsledky:


Hazlov

Novoroční turnaj dvojic
Pořadatel: Kuželky Jiskra Hazlov
Termín: 26. 12. 2020 - 8. 1. 2021
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: https://cs-cz.facebook.com/pages/category/Organization/Ku%C5%BEelky-Jiskra-Hazlov-921563137907515/
Kontakt: utikal@email.cz
Výsledky:


Blansko

Memoriál Josefa Habřiny
Pořadatel: Kuželkářský klub Blansko
Termín: 28. 12. 2020 - 10. 1. 2021
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://kuzelkyblansko.webnode.cz
Kontakt: zita.r@tiscali.cz
Výsledky:


Zlín

Vánoční turnaj
Pořadatel: KC Zlín
Termín: 7. - 20. 12. 2020
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.kuzelkyzlin.cz/turnaje/
Kontakt: r.abraham@seznam.cz
Výsledky:


Rokycany

Memoriál Václava Chmelíře
Pořadatel: SKK Rokycany
Termín: Prosinec 2020 - Leden 2021
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://skkrokycany.cz/
Kontakt: py.roman@seznam.cz
Výsledky:


Vracov

Zlatá kuželka
Pořadatel: TJ Sokol Vracov
Termín: ???
Disciplína: 100
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.kuzelnavracov.cz/
Kontakt: kuzelna.vracov@seznam.cz
Výsledky:


Kamenice n.L.

Memoriál Václava Petráska
Pořadatel: TJ Slovan Kamenice n.L.
Termín: 8. - 16. 5. 2021
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: https://www.kuzelkykamenice.cz/
Kontakt: webkamenice@seznam.cz
Výsledky:


Praha Bráník

Gambrinus cup
Pořadatel: KK Konstruktiva Praha
Termín: 17. - 30. 5. 2021
Disciplína: 100, 200
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.kkkonstruktiva.cz/
Kontakt: pletichaj@seznam.cz
Výsledky:


Svitavy

Svitavská dvoustovka
Pořadatel: KK Svitavy
Termín: 18. 4. - 3. 5. 2020
Disciplína: 200
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.kuzelky-svitavy.cz/
Kontakt: jakub.zelinka@gmail.com
Výsledky:


Chotoviny

Chotovinské dvoukilo
Pořadatel: TJ Sokol Chotoviny
Termín:
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.kuzelkychotoviny.cz/
Kontakt: vackoeko-tech@volny.cz
Výsledky:




Designed by H.S. ©2010-2015 * Admin webu: Hanuš Slavík * Zpracování dat: Pavel Kohlíček (vedoucí soutěže)