Aktuality

Přihlášené dvojice

Muži Postupy

Ženy Postupy

Smíšené Postupy


Přímé postupy
Postupující Postupy

Zimní turnaje 2020-2021
Žižkov   14.12.2020-10.1.2021
  Rozpis: Praha Žižkov
Vrchlabí   18.12.2020-6.1.2020
  Rozpis: Vrchlabí
Třebíč   12.-20.12.2020
  Rozpis: Třebíč
Hazlov   26.12.2020-8.1.2021
  Rozpis: Hazlov
Blansko   28.12.2020-10.1.2021
  Rozpis: Blansko   Zrušen
Zlín   12.-20.12.2020
  Rozpis: Zlín
Jablonec   2.1.-10.1.2020
  Rozpis: Jablonec

Podzimní turnaje 2020
Šumperk   31. 7. - 23. 8. 2020
  Rozpis: Šumperk Výsledky: Šumperk
Česká Lípa   31. 7. - 16. 8. 2020
  Rozpis: Česká Lípa Výsledky: Česká Lípa
Dačice   15. - 28. 8. 2020
  Rozpis: Dačice Výsledky: Dačice
Duchcov   1. 8. - 13. 9. 2020
  Rozpis: Duchcov Výsledky: Duchcov
Přerov   22. - 30. 08. 2020
  Rozpis: Přerov Výsledky: Přerov
Bohumín   9. - 23. 8. 2020
  Rozpis: Bohumín Výsledky: Bohumín
Kroměříž   31. 7. - 30. 8. 2020
  Rozpis: Kroměříž Výsledky: Kroměříž
Rosice   9. - 16. 8. 2020
  Rozpis: Rosice Výsledky: Rosice


MČR dvojic v kuželkách 2014-2015
Hráči



Muži
Č. Jméno Oddíl Reg.č.
1 Vik Lukáš SKK Jičín 14823

Bína Jan SKK Jičín 19487
2 Kolařík Jindřich KC Zlín 09582

Matějíček Lubomír KC Zlín 07123
3 Pleban Jakub TJ Spartak Přerov 15349

Pavelka Petr KK Hranice 19100
4 Kuděj David KK Slavoj Praha 16276

Valtr Evžen KK Slavoj Praha 01101
5 Péli Fridrich TJ Sokol Bohumín 20211

Honl Roman TJ Sokol Bohumín 17123
6 Dendis Štefan TJ Sokol Bohumín 17121

Niesyt Pavel TJ Sokol Bohumín 17564
7 Jiroušek Pavel TJ Lokomotiva Česká Třebová 14627

Hýbl Miloslav TJ Lokomotiva Česká Třebová (KSV Raiba Mistelbach) 00656
8 Podzimek Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 11572

Hetych Jiří TJ Lokomotiva Česká Třebová 10853
9 Krčma Jaroslav Sokol Admira Kobylisy 00819

Vojtíšek Vojtěch Sokol Admira Kobylisy 00841
10 Takáč Ladislav KK Lokomotiva Tábor 12964

Čožík Tomáš TJ Sokol Benešov (Polizei SV Wels) 20922
11 Pekárek Libor KK Slavičín 15440

Gorecký Rostislav TJ Sokol Luhačovice 20873
12 Abrahám Radim KC Zlín 12915

Málek Miroslav KC Zlín 14296
13 Hons Filip TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 13477

Nežádal Pavel TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 04103
14 Nitka Karol TJ Sokol Bohumín 17319

Kuzma Jozef TJ Sokol Bohumín 17125
15 Stašák Anton KK Slavoj Praha 01220

Bürger Jan KK Slavia Praha 00997
16 Šmída Václav KK Zálabák Smiřice 19156

Ivan Martin KK Zálabák Smiřice 19155
17 Rychtařík Václav KK PSJ Jihlava 09942

Ouhel Jiří KK PSJ Jihlava 04739
18 Holanec Petr TJ Lokomotiva Česká Třebová 17661

Šic Michal TJ Tesla Pardubice 15260
19 Stárek Ladislav HKK Olomouc 06367

Mrhal Ivo TJ Kovohutě Břidličná 10195
20 Košnar Aleš KK SDS Sadská 12972

Bek Tomáš KK SDS Sadská 15279
21 Ksandr Dalibor TJ Start Rychnov nad Kněžnou 04540

Šípek Vojtěch TJ Start Rychnov nad Kněžnou 16584
22 Tužil Jan TJ Sokol Vracov 10235

Polanský Pavel TJ Sokol Vracov 08463
23 Svoboda František TJ Sokol Vracov 08249

Polanský Petr TJ Sokol Vracov 16869
24 Kordula Filip TJ Sokol Vracov 20954

Kordula Tomáš TJ Sokol Vracov 18060
25 Kolář Václav TJ Sokol Rybník 10652

Müller Tomáš TJ Sokol Rybník 10651
26 Braun Daniel KK PSJ Jihlava 10759

Partl Stanislav KK PSJ Jihlava 12504
27 Vejvara Josef SKK Jičín 00116

Bureš Roman SKK Jičín 04727
28 Kaan Pavel SKK Jičín 02132

Soukup Jaroslav SKK Jičín 04816
29 Jelínek Miroslav TJ Sokol Údlice (SKC Victoria 1947 Bamberg e.V.) 01709

Kotyza Jan KK PSJ Jihlava (BSV Voith St. Pölten) 12239
30 Šmejda Jaroslav TJ Start Rychnov nad Kněžnou 11205

Gálus Petr TJ Start Rychnov nad Kněžnou 19079
31 Pleticha Jaroslav KK Konstruktiva Praha 00845

Vymazal Pavel KK Konstruktiva Praha 18625
32 Vaněk Martin HKK Olomouc 10482

Zezulka Jiří HKK Olomouc 10366
33 Kříž Pavel SKK Jičín 10248

Kříž Jaroslav SKK Jičín 11008
34 Endršt Jan SKK Rokycany 16569

Ransdorf Zdeněk TJ Sokol Duchcov 16789
35 Machálek David TJ Sokol Kdyně 04899

Kuželík Václav TJ Sokol Kdyně 10141
36 Pytlík Roman SKK Rokycany 04281

Pytlík Michal SKK Rokycany 16413
37 Němec Jiří HKK Olomouc 07015

Hošek Marian HKK Olomouc 09088
38 Portyš Petr SKK Jičín 17678

Mazáček Martin SKK Jičín 05589
39 Hejhal Radek SKK Podbořany (Aufwärts Donauperle Straubing) 03342

Jirouš Michal SKK Náchod (SKC Staffelstein) 05533
40 Hein Zbyněk TJ Sokol Chotoviny 02873

Bartoň Jan TJ Sokol Chotoviny 10382
41 Boško Ivan TJ Sokol Teplá (SKC Kasendorf) 09432

Vícha Jiří Sokol Plzeň V (SKC Staffelstein) 01996
42 Dejda Filip Sokol Kolín (KSV-Mistelbach) 13170

Pelák Jan Sokol Kolín 01952
43 Vesecký Stanislav KK Konstruktiva Praha 18624

Šnejdar Miroslav ASK Lovosice 14256
44 Kanda Milan TJ Spartak Přerov 06830

Vácha Petr TJ Spartak Přerov 10645
45 Hrdlička Michal KC Réna Ivančice 18302

Procházka Martin KK Blansko 16593
46 Sláma Pavel Kuželkářský klub Slavičín 07301

Ivaniš Karel KC Zlín 07309
47 Hybš Karel KK Konstruktiva Praha 05689

Plachý Pavel SK Meteor Praha 21805
48 Vymazal Zdeněk TJ Sokol Husovice 07199

Hrubý Petr SK Žižkov Praha (SK Sparkasse Lambach) 01559
49 Rychlovský Luděk SK Baník Ratíškovice 08269

Procházka Tomáš TJ Sokol Vracov 09066
50 Hažva Martin SKK Hořice 05625

Šklíba Jaromír SKK Hořice 00465
51 Janás Radek SK Baník Ratíškovice 18969

Janás Roman SK Baník Ratíškovice 08053
52 Dvořák Jiří TJ Sokol Chýnov (Polizei SV Wels) 04253

Petrů Pavel TJ Sokol Chýnov (ASKÖ KSC Schneegattern) 02807
53 Pecina Vojtěch TJ Dynamo Liberec 11831

Wajsar Ladislav TJ Dynamo Liberec 12872
54 Pecina Zdeněk TJ Dynamo Liberec 02163

Vencl Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 19558
55 Sitta Martin KK Zábřeh 08242

Ollinger Marek KK Zábřeh 20182
56 Vícha Jiří KK Hagemann Opava (Orth an der Donau) 18585

Topič Ondřej TJ Valašské Meziříčí 19067
57 Rus Petr SK SC Svitavy - Lány 06031

Hanuš Jiří SK SC Svitavy - Lány 22662
58 Jandík Daibor TJ Valašské Meziříčí 12769

Výrek Vladimír TJ Valašské Meziříčí 07594
59 Dymáček Zdeněk SKK Hořice 00122

Vlášek Bartoloměj SKK Hořice 14515
60 Mikoláš Josef TJ Sokol Kolín 01640

Brdíčko Jan TJ Sokol Kolín 05242
61 Bagári Zoltán TJ Zbrojovka Vsetín 19459

Šefr Daniel TJ Zbrojovka Vsetín 14978
62 Musil Ladislav KK Blansko 08876

Kolařík Karel KK Blansko 08955
63 Beránek Ladislav SKP Hradec Králové 04643

Neumann Daniel SKK Náchod 16996
Ženy
Č. Jméno Oddíl Reg.č.
1 Jankových Bohdana KC Zlín 16384

Zimáková Martina KC Zlín 15745
2 Fořtová Lidmila KK Slavia Praha 01042

Mizerová Blanka KK Slavia Praha 01046
3 Mašlaňová Anna TJ Kelč 21110

Pavelková Monika TJ Kelč 21145
4 Honlová Martina TJ Sokol Bohumín 20593

Péli Lada TJ Sokol Bohumín 17120
5 Wiedermannová Hana KK Zábřeh (BBSV Wien) 12445

Wiedermannová Dana KK Zábřeh (BBSV Wien) 10228
6 Wendl Eva KK Slovan Rosice 08310

Dosedlová Eva KK Slovan Rosice 06594
7 Kelpenčevová Lucie TJ Sokol Husovice 18986

Procházková Pavlína TJ Sokol Husovice 16254
8 Kalová Lenka KK Blansko 08555

Ševčíková Zdenka KK Blansko 06298
9 Utikalová Linda TJ Jiskra Hazlov 18119

Utikalová Karoline TJ Jiskra Hazlov 21562
10 Svobodová Zdenka TJ Sokol Luhačovice 17982

Konečná Hana TJ Sokol Luhačovice 18017
11 Hrdinová Martina SKK Jičín 12120

Cvejnová Aneta SKK Náchod 15267
12 Morávková Marie SKK Jičín 21020

Portyšová Nikola SKK Jičín 20030
13 Takáčová Jana TJ Sokol Chýnov 15986

Kotorová Dita TJ Sokol Benešov 01454
14 Zíková Ivana SK Škoda VS Plzeň 02419

Sýkorová Šárka SK Škoda VS Plzeň 21017
15 Anderová Monika KK Vyškov 20615

Vejmolová Jana KK Vyškov 16936
16 Kaanová Ivana TJ Spartak Chrastava 02147

Petrov Veronika KK Konstruktiva Praha 13485
17 Březinová Ivana Sokol Spořice 09938

Rybářová Renata Sokol Spořice 09621
18 Tušilová Markéta TJ Slovan Kamenice nad Lipou 09940

Sochová Mirka TJ Slovan Kamenice nad Lipou 23369
19 Kučerová Michaela SKK Hořice 10592

Šedivá Alena SKK Jičín 12399
20 Zajacová Michaela TJ Sokol Vracov 21909

Ptáčková Markéta TJ Sokol Vracov 21547
21 Nováková Šárka KC Zlín 21175

Menšíková Lenka KC Zlín 19697
22 Lahodová Soňa KK Blansko 12188

Majerová Ivana KK Brno - Židenice 08459
23 Mašková Blanka TJ Sokol Chýnov 02836

Račková Jana KK Slavia Praha 16312
24 Skotáková Petra TJ Spartak Pelhřimov 13432

Vytisková Jozefína TJ Spartak Pelhřimov 19933
25 Hubíková Monika TJ Sokol Luhačovice 23117

Pančochová Ludmila TJ Sokol Luhačovice 17980
26 Moravcová Michaela TJ Sokol Kolín 12462

Holcmanová Zuzana TJ Sokol Kolín 15689
27 Zálešáková Sára TJ Podlužan Prušánky 21659

Pitronová Ivana TJ Sokol Husovice 20558
28 Sedláčková Irini SK Žižkov Praha 01049

Řehánková Lucie SK Žižkov Praha 14935
29 Utikalová Miroslava TJ Jiskra Hazlov 04761

Komancová Jana TJ Jiskra Hazlov 01794
30 Štěrbová Zuzana KK Vyškov 20627

Wognitschová Lenka KK Vyškov 15073
Smíšené
Č. Jméno Oddíl Reg.č.
1 Bína Jan SKK Jičín 19487

Topičová Natálie TJ Valašské Meziříčí 21139
2 Péli Fridrich TJ Sokol Bohumín 20211

Péli Lada TJ Sokol Bohumín 17120
3 Hrdinová Martina SKK Jičín 12120

Mazáček Martin SKK Jičín 05589
4 Březina Stanislav KK Slavoj Praha 01061

Mizerová Blanka KK Slavia Praha 01046
5 Martiník Jaromír TJ Krnov 16506

Martiníková Jana TJ Horní Benešov 16051
6 Honlová Martina TJ Sokol Bohumín 20593

Honl Roman TJ Sokol Bohumín 17123
7 Vik Lukáš SKK Jičín 14823

Pristandová Nela SKK Jičín 17607
8 Machala David TJ Podlužan Prušánky (KSK Austria Krems) 06981

Machalová Zuzana TJ Spartak Přerov 09228
9 Kotyza Jan KK PSJ Jihlava (BSV Voith St. Pölten 12239

Šeborová Hana TJ Sokol Červené Pečky 17737
10 Wiedermannová Dana KK Zábřeh (BBSV Wien) 10228

Hetych Jiří TJ Lokomotiva Česká Třebová 10853
11 Wiedermannová Hana KK Zábřeh (BBSV Wien) 12445

Jiroušek Pavel TJ Lokomotiva Česká Třebová 14627
12 Wiedermannová Dana KK Zábřeh 06547

Hýbl Miloslav TJ Lokomotiva Česká Třebová (KSV Raiba Mistelbach) 00656
13 Sedláčková Irini SK Žižkov Praha 01049

Kašpar Jiří Sokol Admira Kobylisy 20444
14 Malíšek Radek HKK Olomouc 12134

Malíšková Hana HKK Olomouc 09310
15 Bachňák Zdeněk KC Zlín 21879

Kubáčková Hana KC Zlín 20756
16 Kelpenčevová Lucie TJ Sokol Husovice 18986

Kelpenčev Šimek Michal TJ Sokol Husovice 14464
17 Sailerová Anna SK Žižkov Praha 01048

Hrubý Petr SK Žižkov Praha (SK Sparkasse Lambach) 01559
18 Stašák Anton KK Slavoj Praha 01220

Fořtová Lidmila KK Slavia Praha 01042
19 Vícha Jiří KK Hagemann Opava (Orth an der Donau) 18585

Šmerdová Kamila TJ Lokomotiva Česká Třebová 15044
20 Braun Daniel KK PSJ Jihlava 10759

Račková Jana KK Slavia Praha 16312
21 Palko Adam KK Slovan Rosice 20412

Palková Šárka KK Slovan Rosice 21869
22 Endršt Jan SKK Rokycany 16569

Tatoušková Nikola KK Šumperk (ŽP Šport Podbrezová) 16573
23 Zálešáková Sára TJ Podlužan Prušánky 21659

Zálešák Jan TJ Podlužan Prušánky 21792
24 Beránek Ladislav SKP Hradec Králové 04643

Cvejnová Aneta SKK Náchod 15267
25 Kratochvíl Michal KK Moravská Slavia Brno (Orth an der Donau) 15923

Helisová Gabriela TJ Spartak Přerov 15179
26 Musilová Zuzana KK Blansko 15045

Procházka Martin KK Blansko 16593
27 Vik Miloslav KK Jiří Poděbrady 00583

Viková Dana SKK Jičín 00614
28 Habrová Lenka KK PSJ Jihlava 14036

Partl Stanislav KK PSJ Jihlava 12504
29 Dvořáková Michaela TJ Sokol Chýnov 21254

Dvořák Jiří TJ Sokol Chýnov (Polizei SV Wels) 04253
30 Ptáček Zdeněk TJ Lokomotiva Žatec 14892

Ptáčková Iveta TJ Lokomotiva Žatec 16374
31 Bureš Roman SKK Jičín 04727

Abelová Petra SKK Jičín 12682
32 Vaněk Martin HKK Olomouc 10482

Vaňková Silvie HKK Olomouc 11262
33 Nožičková Michaela SKK Jičín 16758

Portyš Petr SKK Jičín 17678
34 Zezulka Jiří HKK Olomouc 10366

Fajdeková Kateřina TJ Spartak Přerov 14698
35 Utikalová Linda TJ Jiskra Hazlov 18119

Urban Ladislav SKK Karlovy Vary 19235
36 Kotalová Eva TJ Havlovice 04900

Kotal Michael TJ Havlovice 20671
37 Rychtařík Václav KK PSJ Jihlava 09942

Tušilová Markéta TJ Slovan Kamenice nad Lipou 09940
38 Hetcl Ladislav TJ Sokol Kolín 01628

Žďárková Daniela TJ Jiskra Nový Bor 01844
39 Takáč Ladislav KK Lokomotiva Tábor 12964

Takáčová Jana TJ Sokol Chýnov 15986
40 Matějka Vladimír TJ Sokol Benešov 05061

Kotorová Dita TJ Sokol Benešov 01454
41 Novotný Jiří SK Meteor Praha 05169

Zimáková Jarmila TJ Sokol Rudná 15353
42 Divila Jiří TJ Spartak Přerov 06845

Katzerová Kamila TJ Spartak Přerov 16248
43 Kohoutová Miluše TJ Sokol Rudná 15374

Kohout Karel TJ Sokol Rudná 21168
44 Abrahám Radim KC Zlín 12915

Zimáková Martina KC Zlín 15745
45 Weiss Roman TJ Sokol Kolín 01622

Weissová Michaela TJ Sparta Kutná Hora 22557
46 Topič Ondřej TJ Valašské Meziříčí 19067

Holubová Jana TJ Spartak Přerov (KSV Wiener Linien) 11590
47 Vinklar Dalibor KK Hranice 18636

Vinklarová Dominika KK Hranice 21423
48 Král Aleš KK Slavoj Praha 01198

Králová Holanová Kateřina KK Slavoj Praha 05144
49 Honsa Pavel SKK Rokycany 02035

Krákorová Terezie SKK Rokycany 17830
50 Varmužová Lucie SKK Rokycany 21502

Kosina Vojtěch TJ Sparta Kutná Hora 21310
51 Kantnerová Alena TJ Valašské Meziříčí 07856

Říha Ivan TJ Valašské Meziříčí 08566
52 Málek Miroslav KC Zlín 14296

Jankových Bohdana KC Zlín 16384
53 Mašková Blanka TJ Sokol Chýnov 02836

Vícha Jiří Sokol Plzeň V (SKC Staffelstein) 01996
54 Novák Stanislav TJ Jiskra Hazlov 11448

Špačková Andrea TJ Jiskra Hazlov 19210
55 Dobeš Petr TJ Třebíč 19050

Pitronová Ivana TJ Sokol Husovice 20558
56 Jandík Dalibor TJ Valašské Meziříčí 12769

Jandíková Markéta TJ Valašské Meziříčí 15007
57 Pytlík Michal SKK Rokycany 16413

Pochylová Daniela SKK Rokycany 17673
58 Kučerová Michaela SKK Hořice 10592

Šmída Václav KK Zálabák Smiřice 19156
59 Petrov Veronika KK Konstruktiva Praha 13485

Vymazal Pavel KK Konstruktiva Praha 18625
60 Vacková Jitka TJ Sokol Kolín 18933

Brdíčko Jan TJ Sokol Kolín 05242
61 Ivaniš Karel KC Zlín 07309

Nováková Šárka KC Zlín 21175
62 Sláma Pavel Kuželkářský klub Slavičín 07301

Hubíková Monika TJ Sokol Luhačovice 23117
63 Kuděj David KK Slavoj Praha 16276

Kohoutová Vlasta KK Slavia Praha 17315
64 Pytlík Roman SKK Rokycany 04281

Pytlíková Denisa SKK Rokycany 16802
65 Hrdlička Michal KC Réna Ivančice 18302

Ptáčková Markéta TJ Sokol Vracov 21547
66 Kordula Filip TJ Sokol Vracov 20954

Zajacová Michaela TJ Sokol Vracov 21909
67 Dejdová Zdeňka TJ Sokol Kolín 01610

Dejda Filip TJ Sokol Kolín (KSV Raiba Mistelbach) 13170

Designed by H.S. ©2010-2015 * Admin webu: Hanuš Slavík * Zpracování dat: Pavel Kohlíček (vedoucí soutěže)