Aktuality

Přihlášené dvojice

Muži Postupy

Ženy Postupy

Smíšené Postupy


Přímé postupy
Postupující Postupy

Zimní turnaje 2020-2021
Žižkov   14.12.2020-10.1.2021
  Rozpis: Praha Žižkov
Vrchlabí   18.12.2020-6.1.2020
  Rozpis: Vrchlabí
Třebíč   12.-20.12.2020
  Rozpis: Třebíč
Hazlov   26.12.2020-8.1.2021
  Rozpis: Hazlov
Blansko   28.12.2020-10.1.2021
  Rozpis: Blansko   Zrušen
Zlín   12.-20.12.2020
  Rozpis: Zlín
Jablonec   2.1.-10.1.2020
  Rozpis: Jablonec

Podzimní turnaje 2020
Šumperk   31. 7. - 23. 8. 2020
  Rozpis: Šumperk Výsledky: Šumperk
Česká Lípa   31. 7. - 16. 8. 2020
  Rozpis: Česká Lípa Výsledky: Česká Lípa
Dačice   15. - 28. 8. 2020
  Rozpis: Dačice Výsledky: Dačice
Duchcov   1. 8. - 13. 9. 2020
  Rozpis: Duchcov Výsledky: Duchcov
Přerov   22. - 30. 08. 2020
  Rozpis: Přerov Výsledky: Přerov
Bohumín   9. - 23. 8. 2020
  Rozpis: Bohumín Výsledky: Bohumín
Kroměříž   31. 7. - 30. 8. 2020
  Rozpis: Kroměříž Výsledky: Kroměříž
Rosice   9. - 16. 8. 2020
  Rozpis: Rosice Výsledky: Rosice


MČR dvojic v kuželkách 2014-2015
Turnaje


Č. Město Název Termín Disciplína
1. Kroměříž Pohár Hanáckých Athén 1.8. – 31.8. 2014 120
2. Bohumín Bohumínský pohár 2014 2.8. - 17.8.2014 120
3. Olomouc Olomoucký pohár dvojic - JANDA CUP 2014 15.8. - 6.9.2014 120
4. Duchcov Duchcovská sypačka 15.8. - 7.9.2014 120
5. Jičín Jičínský pohár 16.8. - 7.9.2014 120
6. Rychnov n.K. Turnaj při příležitosti 33. výročí založení oddílu 17.8. - 7.9.2014 120
7. Plzeň Pardál Cup 25.8.-11.9.2014 200
8. Valašské Meziříčí Radegest Open 2014/2015 10.12.2014-9.1.2015 120
9. Benešov O pohár města Benešova 13.–18.12.; 20.–22.12.2014; 5.–7.1.2015 200
10. Tábor Žižkova dvoustovka 12.-29.12.2014 200
11. Zlín Vánoční pohár 8.-19.12.2014 120
12. Jablonec n.N. Jablonecká 120 27.12.–30.12.2014; 2.1.–8.1.2015 120
13. Rokycany Memoriál Václava Chmelíře 2.-11.1.2015 120
14. Kutná Hora XXXII. Ročník memoriálu Bohumila Duse 2.-11.1.2015 100
15. Hradec Králové Turnaj dvojic v kuželkách – 7. ročník 27.4.–30.5.2015 120
16. Kolín Memoriál kolínských sportovců 18.4.-17.5.2015 100
17. Jihlava Ježek cup 11.5.–31.5.2015 120
18. Vracov Zlatá kuželka 2.5.-9.5.2015 100


Kroměříž

Pohár Hanáckých Athén
Pořadatel: Kuželkářský klub Kroměříž
Termín: 1.8. – 31.8. 2014
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.nedopil.cz/
Kontakt: kuzelna.nedopil@seznam.cz
Výsledky: Výsledky


Bohumín

Bohumínský pohár 2014
Pořadatel: TJ Sokol Bohumín
Termín: 2.8.- 17.8.2014
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.sokol-bohumin.cz/cz/kuzelky/
Kontakt: fp74@seznam.cz
martina.kalischova@post.cz
Výsledky: Výsledky


Olomouc

Olomoucký pohár dvojic - JANDA CUP 2014
Pořadatel: HKK Olomouc
Termín: 15.8.-6.9.2014
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://hkk-olomouc.webnode.cz/
Kontakt: jirkazlesa@seznam.cz
Výsledky: Výsledky


Duchcov

Duchcovská sypačka
Pořadatel: TJ Sokol Duchcov
Termín: 15.8. - 7.9.2014
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http:/kuzelkyduchcov.blog.cz/
Kontakt: jan.endrst@centrum.cz
Výsledky: Výsledky


Jičín

Jičínský pohár
Pořadatel: SKK Jičín
Termín: 16.8.-7.9.2014
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.skkjicin.cz/
Kontakt: jaregrt@gmail.com
Výsledky: Výsledky


Rychnov n.K.

Turnaj při příležitosti 33. výročí založení oddílu
Pořadatel: TJ Start Rychnov n.K.
Termín: 17.8.-7.9.2014
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.startrychnov.cz/
Kontakt: jaroslav.kejzlar@rychnov-city.cz
tjstart@tiscali.cz
Výsledky: Výsledky


Plzeň

Pardál Cup
Pořadatel: Škoda Plzeň
Termín: 25.8.-11.9.2014
Disciplína: 200
Rozpis: Rozpis
Web: http://skodaplzen.webnode.cz/pardal-cup/
Kontakt: skskodavsplzen@seznam.cz
Výsledky: Výsledky


Valašské Meziříčí

Radegest Open 2014/2015
Pořadatel: TJ Valašské Meziříčí
Termín: 10.12.2014-9.1.2015
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.kuzelky-valmez.cz/
Kontakt: zaj5@seznam.cz
Výsledky: Výsledky


Benešov

O pohár města Benešova
Pořadatel: TJ Sokol Benešov
Termín: 13.–18.12.; 20.–22.12.2014; 5.–7.1.2015
Disciplína: 200
Rozpis: Rozpis
Web: http://kuzelky.benesov.cz/
Kontakt: CervMarek@seznam.cz
Výsledky: Výsledky


Tábor

Žižkova dvoustovka
Pořadatel: KK Lokomotiva Tábor
Termín: 12.-29.12.2014
Disciplína: 200
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.ikuzelky.cz/
Kontakt: kasek@tiscali.cz
Výsledky: Výsledky


Zlín

Vánoční pohár
Pořadatel: KC Zlín
Termín: 8.-19.12.2014
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.kuzelkyzlin.cz/
Kontakt: jindrich.kolarik@email.cz
Výsledky: Výsledky


Jablonec n.N.

Jablonecká 120
Pořadatel: TJ Bižuterie Jablonec n.N.
Termín: 27.12.–30.12.2014; 2.1.–8.1.2015
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://kuzelky-jablonec.webnode.cz/
Kontakt: kuzelky.jablonec@seznam.cz
Výsledky: Výsledky


Rokycany

Memoriál Václava Chmelíře
Pořadatel: SKK Rokycany
Termín: 2.-11.1.2015
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.skkrokycany.cz/
Kontakt: honsa.paja@seznam.cz
Výsledky: Výsledky


Kutná Hora

XXXII. Ročník memoriálu Bohumila Duse
Pořadatel: TJ Sparta Kutná Hora
Termín: 2.-11.1.2015
Disciplína: 100
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.kuzelkykh.webnode.cz/
Kontakt: barborova@tiscali.cz
Výsledky: Výsledky


Hradec Králové

Turnaj dvojic v kuželkách – 7. ročník
Pořadatel: SKP Kuželky Hradec Králové
Termín: 27.4.–30.5.2015
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.skpkuzelkyhk.cz/
Kontakt: info@skpkuzelkyhk.cz
Výsledky: Výsledky


Kolín

Memoriál kolínských sportovců
Pořadatel: TJ Sokol Kolín
Termín: 18.4.-17.5.2015
Disciplína: 100
Rozpis: Rozpis
Web: http://sokolin.webnode.cz/
Kontakt: dalibor.mierva@seznam.cz
Výsledky: Výsledky


Jihlava

Ježek cup
Pořadatel: KK PSJ Jihlava
Termín: 11.5.–29.5.2015
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.kkpsj.cz/
Kontakt: kkpsj@seznam.cz
Výsledky: Výsledky


Vracov

Zlatá kuželka
Pořadatel: TJ Sokol Vracov
Termín: Květen 2015
Disciplína: 100
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.kuzelnavracov.cz/
Kontakt: dadka.doma@vracov.cz
Výsledky: Výsledky


Designed by H.S. ©2010-2015 * Admin webu: Hanuš Slavík * Zpracování dat: Pavel Kohlíček (vedoucí soutěže)