Aktuality

Přihlášené dvojice

Muži Postupy

Ženy Postupy

Smíšené Postupy


Přímé postupy
Postupující Postupy

Zimní turnaje 2020-2021
Žižkov   14.12.2020-10.1.2021
  Rozpis: Praha Žižkov
Vrchlabí   18.12.2020-6.1.2020
  Rozpis: Vrchlabí
Třebíč   12.-20.12.2020
  Rozpis: Třebíč
Hazlov   26.12.2020-8.1.2021
  Rozpis: Hazlov
Blansko   28.12.2020-10.1.2021
  Rozpis: Blansko   Zrušen
Zlín   12.-20.12.2020
  Rozpis: Zlín
Jablonec   2.1.-10.1.2020
  Rozpis: Jablonec

Podzimní turnaje 2020
Šumperk   31. 7. - 23. 8. 2020
  Rozpis: Šumperk Výsledky: Šumperk
Česká Lípa   31. 7. - 16. 8. 2020
  Rozpis: Česká Lípa Výsledky: Česká Lípa
Dačice   15. - 28. 8. 2020
  Rozpis: Dačice Výsledky: Dačice
Duchcov   1. 8. - 13. 9. 2020
  Rozpis: Duchcov Výsledky: Duchcov
Přerov   22. - 30. 08. 2020
  Rozpis: Přerov Výsledky: Přerov
Bohumín   9. - 23. 8. 2020
  Rozpis: Bohumín Výsledky: Bohumín
Kroměříž   31. 7. - 30. 8. 2020
  Rozpis: Kroměříž Výsledky: Kroměříž
Rosice   9. - 16. 8. 2020
  Rozpis: Rosice Výsledky: Rosice


MČR dvojic v kuželkách 2018-2019
Turnaje


Č. Město Název Termín Disciplína
1. Duchcov Duchcovská sypačka 18.8.-9.9.2018 120
2. Přerov XI. ročník o pohár TJ SPARTAK PŘEROV 25.8.-2.9.2018 180, 120
3. Rudná 12. ročník Memoriálu Josefa Hustolese 27.8.2018-9.9.2018 100
4. Bohumín 12. ročník Bohumínský Pohár - Memoriál Ericha Kicy 5.-19.8.2018 120
5. Jičín 26. ročník Jičínského poháru 13.8.-2.9.2018 120
6. Kroměříž 16. ročník Poháru Hanáckých Athén 28.7.-19.8.2018 120
7. Benešov 11. ročník O putovní pohár města Benešova 25.8.-2.9.2018 120
8. Rokycany Dvojice 2x120 hs 2.–13.1.2019 120
9. Valašské Meziříčí Radegast open 8.12.2018-20.1.2019 120
10. Praha Žižkovský tříkrálový turnaj 8.12.2018–6.1.2019 120
11. Vrchlabí Krakonošův pohár (28. ročník) 14.12.-6.1.2019 120
12. Kutná Hora XXXVI. Ročník Memoriálu Bohumila Duse 3.–13.1.2019 100
13. Blansko Memoriál Josefa Habřiny 27.12.2018-6.1.2019 120
14. Jablonec nad Nisou Jablonecká 120 28.12.2018–6.1.2019 120
15. Karlovy Vary SLOVAN CUP 2019 7.–21.5.2019 100
16. Praha Gambrinus cup 13.–26.5.2019 100, 200
17. Dvůr Králové nad Labem Podzvičinský turnaj dvojic 20.4.-5.5.2019 100
18. Svitavy Svitavská dvoustovka 20.4.-5.5.2019 100


Duchcov

Duchcovská sypačka
Pořadatel: TJ Sokol Duchcov
Termín: 18. 8. - 9. 9. 2018
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: https://www.kuzelkyduchcov.cz/
Kontakt: jan.endrst@centrum.cz
Výsledky: Výsledky


Přerov

XI. ročník o pohár TJ SPARTAK PŘEROV
Pořadatel: TJ Spartak Přerov
Termín: 25.8.-2.9.2018
Disciplína: 180, 120
Rozpis: Rozpis
Web: www.kuzelkyprerov.webnode.cz
Kontakt: goldir@seznam.cz
Výsledky: Výsledky


Rudná

12. ročník Memoriálu Josefa Hustolese
Pořadatel: TJ Sokol Rudná
Termín: 27.8.2018-9.9.2018
Disciplína: 100
Rozpis: Rozpis
Web: www.kuzelkyrudna.cz
memorialrudna.webnode.cz
Kontakt: jzimakova@tiscali.cz
Výsledky: Výsledky


Bohumín

12. ročník Bohumínský Pohár - Memoriál Ericha Kicy
Pořadatel: TJ Sokol Bohumín
Termín: 5.-19.8.2018
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: www.sokol-bohumin.cz
Kontakt: martina.kalischova@post.cz
Výsledky: Výsledky


Jičín

26. ročník Jičínského poháru
Pořadatel: SKK Jičín
Termín: 13.8.-2.9.2018
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.skkjicin.cz/
Kontakt: jaregrt@gmail.com
Výsledky: Výsledky


Kroměříž

16. ročník Poháru Hanáckých Athén
Pořadatel: KK Kroměříž
Termín: 28.7.-19.8.2018
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.nedopil.cz/
Kontakt: kuzelna.nedopil@seznam.cz
Výsledky: Výsledky


Benešov

11. ročník O putovní pohár města Benešova
Pořadatel: TJ Sokol Benešov
Termín: 25.8.-2.9.2018
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.kuzelky-benesov.cz/
Kontakt: cervmarek@seznam.cz
Výsledky: Výsledky


Rokycany

Dvojice 2x120 hs
Pořadatel: SKK Rokycany
Termín: 2.–13.1.2019
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.skkrokycany.cz/
Kontakt: honsa.paja@seznam.cz
Výsledky: Výsledky


Valašské Meziříčí

Radegast open
Pořadatel: TJ Valašské Meziříčí
Termín: 8.12.2018-20.1.2019
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.kuzelky-valmez.cz/
Kontakt: zaj5@seznam.cz
Výsledky: Výsledky


Praha

Žižkovský tříkrálový turnaj
Pořadatel: SK Žižkov Praha
Termín: 8.12.2018–6.1.2019
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: https://www.kuzelky-zizkov.eu/
Kontakt: kuzelky.zizkov@gmail.com
Výsledky: Výsledky


Vrchlabí

Krakonošův pohár (28. ročník)
Pořadatel: SKK Vrchlabí
Termín: 14.12.2018-6.1.2019
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.skkvrchlabi.cz
Přihláška: http://turnaje.skkvrchlabi.cz
Kontakt: stepan.stransky@email.cz
Výsledky: Výsledky


Kutná Hora

XXXVI. Ročník Memoriálu Bohumila Duse
Pořadatel: TJ Sparta Kutná Hora
Termín: 3.–13.1.2019
Disciplína: 100
Rozpis: Rozpis
Web: http://kuzelkykh.webnode.cz/
Kontakt: barborova@tiscali.cz
Výsledky: Výsledky


Blansko

Memoriál Josefa Habřiny
Pořadatel: KK Blansko
Termín: 27.12.2018-6.1.2019
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://kuzelkyblansko.webnode.cz
Kontakt: lukas.hlavinka@kuzelky.cz
Výsledky: Výsledky


Jablonec nad Nisou

Jablonecká 120
Pořadatel: TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Termín: 28.12.2018–6.1.2019
Disciplína: 120
Rozpis: Rozpis
Web: http://kuzelky-jablonec.webnode.cz/
Kontakt: kuzelky.jablonec@seznam.cz
Výsledky: Výsledky


Karlovy Vary

SLOVAN CUP 2019
Pořadatel: TJ Slovan Karlovy Vary
Termín: 7.–21.5.2019
Disciplína: 100
Rozpis: Rozpis
Web: http://kuzelkyslovankv.funsite.cz/
Kontakt: zmeskalova.zdenka@seznam.cz
Výsledky: Výsledky


Praha

Gambrinus cup
Pořadatel: KK Konstruktiva Praha
Termín: 13.–26.5.2019
Disciplína: 100, 200
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.kkkonstruktiva.cz/
Kontakt: pletichaj@seznam.cz
Výsledky: Výsledky


Dvůr Králové nad Labem

Podzvičinský turnaj dvojic
Pořadatel: TJ Dvůr Králové nad Labem
Termín: 20.4.-5.5.2019
Disciplína: 100
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.kuzelky-dk.funsite.cz/
Kontakt: sdufek@outlook.cz
Výsledky: Výsledky


Svitavy

Svitavská dvoustovka
Pořadatel: KK Svitavy
Termín: 20.4.-5.5.2019
Disciplína: 100
Rozpis: Rozpis
Web: http://www.kuzelky-svitavy.cz/
Kontakt: jakub.zelinka@gmail.com
Výsledky: Výsledky




Designed by H.S. ©2010-2015 * Admin webu: Hanuš Slavík * Zpracování dat: Pavel Kohlíček (vedoucí soutěže)