Aktuality

Přihlášené dvojice

Muži

Ženy

Smíšené


Jarní turnaje 2016
Ivančice
  16.4. - 1.5.2016
  Rozpis: Ivančice Výsledky: Ivančice
Vracov
  16.4. - 24.4.2016
  Rozpis: Vracov Výsledky: Vracov
Hořice
  12.4. - 6.5.2016
  Rozpis: Hořice Výsledky: Hořice
Konstruktiva
  16.5. - 31.5.2016
  Rozpis: Praha Výsledky: Praha

Zimní turnaje 2015-16
Třebíč
  12.12. - 23.12.2015
  Rozpis: Třebíč Výsledky: Třebíč
Tábor
  13.12. - 30.12.2015
  Rozpis: Tábor Výsledky: Tábor
Dubňany
  14.12.2015 - 8.1.2016
  Rozpis: Dubňany Výsledky: Dubňany
Valašské Meziříčí
  16.12.2015 - 10.1.2016
  Rozpis: Valašské Meziříčí Výsledky: Valašské Meziříčí
Vrchlabí
  17.12.2015 - 3.1.2016
  Rozpis: Vrchlabí Výsledky: Vrchlabí
Blansko
  28.12.2015 - 8.1.2016
  Rozpis: Blansko Výsledky: Blansko
Rokycany
  2. - 10.1.2016
  Rozpis: Rokycany Výsledky: Rokycany

Podzimní turnaje 2015
Kroměříž
  27.7. - 27.8.2015
  Rozpis: Kroměříž Výsledky: Kroměříž
Duchcov
  14.8. - 6.9.2015
  Rozpis: Duchcov Výsledky: Duchcov
Rychnov n.K.
  15.8. - 6.9.2015
  Rozpis: Rychnov n.K. Výsledky: Rychnov n.K.
Jičín
  17.8. - 6.9.2015
  Rozpis: Jičín Výsledky: Jičín
Přelouč
  27.8. - 4.9.2015
  Rozpis: Přelouč Výsledky: Přelouč
Jablonec n.N.
  28. 8. - 6. 9.2015
  Rozpis: Jablonec n.N. Výsledky: Jablonec n.N.
Plzeň
  29.8. - 10.9.2015
  Rozpis: Plzeň Výsledky: Plzeň

Dokumentace pro 7.ročník - 2016–2017

1.7.2016 - Hanuš Slavík/Pavel Kohlíček
V sekci Dokumenty jsou Rozpis kvalifikace a přihlášky do konkursu na pořadatelství a k účasti pro již 7. ročník soutěže.
Přihláška přes webový formulář byla mírně upravena a i nadále platí, že dvojice s epřihlašuje výhradně s použitím tohoto webového formuláře. Rychlé přihlášení přes SMS a následná kompletní přihláška pomocí formuláře samozřejmě zústávají alternativní možností. Po zkušenostech opět připomínám, že start do kvalifikace může být započítán pouze po přihlášení. Žádné dodatečné přihlášky nebudou a ani nemohou být akceptovány.
Zájemce o pořadateství prosím o co nejrychlejší podání přihlášek do konkurzu.
Rozpis kvalifikace: Rozpis (pdf)
Přihláška k pořádání turnaje:    Přihláška konkurz (docx)



Tandem smíšených dvojic

19.6.2016 - Hanuš Slavík/Pavel Kohlíček
Po loňském stříbru dosáhla letos na titul v tandemech dvojice Natálie Topičová a Jan Bína.
Medailisté:
Zlato Natálie Topičová a Jan Bína
Stříbro Kateřina Fajdeková a Michal Pytlík
Bronz Adéla Kolaříková a Josef Pecha
Gabriela Helisová a Michal Kratochvíl
Výsledky:
Mix: Výsledky (PDF)
Foto medailisté:
Mix

Finále mixů

18.6.2016 - Hanuš Slavík/Pavel Kohlíček
I v mixech získali zlato obhájci titulu mistrů republiky Hana Wiedermannová a Pavel Jiroušek výkonem 1223.
Medailisté:
Zlato Hana Wiedermannová a Pavel Jiroušek
Stříbro Gabriela Helisová a Michal Kratochvíl
Bronz Kateřina Fajdeková a Michal Pytlík
Výsledky:
Mix: Výsledky (PDF)
Foto medailisté:
Mix

Tandemy mužů a žen

12.6.2016 - Hanuš Slavík/Pavel Kohlíček
V nedělním turnaji tandemů mužů slavili titul Václav Šmída a Jaroslav Hažva.
V Nové Bystřici získaly mezi ženami zlato Martina Ančincová a Hana Kubáčková.
Medailisté:

Muži Ženy
Zlato Václav Šmída a Jaroslav Hažva    Martina Ančincová a Hana Kubáčková
Stříbro Pavel Jiroušek a Václav Kolář Helena Daňková - Zdeňka Ševčíková
Bronz Daniel Braun a Stanislav Partl
Pavel Kaan a Jaroslav Soukup
Dita Kotorová - Jana Takáčová
Irini Sedláčková - Anna Sailerová
Výsledky:
Muži: Výsledky (PDF)
Ženy: Výsledky (PDF)
Medailisté:
Muži    Ženy

Finále mužů a žen

11.6.2016 - Hanuš Slavík/Pavel Kohlíček
Titul mistrů republiky dvojic pro rok 2016 v kategorii mužů obhájili Roman Pytlík a Michal Pytlík parádním výkonem 1282, což je výkon lepší než platný rekord ČR.
Mezi ženami vyhrála dvojice Ivana Kaanová - Veronika Petrov výkonem 1137.
Medailisté:

Muži Ženy
Zlato Roman Pytlík a Michal Pytlík Ivana Kaanová a Veronika Petrov
Stříbro Miroslav Jelínek a Jan Kotyza    Šárka Nováková a Lenka Menšíková
Bronz Roman Weiss a Petr Hrubý Bohdana Jankových a Martina Zimáková
Výsledky:
Muži: Výsledky (PDF)
Ženy: Výsledky (PDF)
Medailisté:
Muži    Ženy

PŘEHLED POSTUPUJÍCÍCH

2.6.2015 - Hanuš Slavík
Průběžně aktualizovaný přehled postupujících podle toho, jak potvrzují svou účast (či neúčast):
Postupující

Přímé postupy a konečné pořadí dvojic dle umístění

2.6.2016 - Hanuš Slavík
Přímé postupy:
Muži - 14
Ženy - 13
Mixy - 17
Konečné pořadí dvojic podle dosažených umístění v turnajích:
Pořadí (pdf)

Rozpis finálových turnajů - UPDATE

19.5.2015 - Hanuš Slavík
Rozpis finálových turnajů ve všech kategoriích: Rozpis
Místa konání: muži - Vracov, ženy - Nová Bystřice, mixy - Blansko.
Na šestidrahách se bude hrát přes šest drah, a proto byl posunut časový průběh o 2 hodiny.

Výsledky jarního bloku turnajů

18.5.2015 - Hanuš Slavík
Ivančice: Výsledky
Vracov: Výsledky
Hořice: Výsledky
Konstruktiva:    Výsledky

Pořadí dvojic dle umístění

22.1.2016 - Hanuš Slavík
Aktuální přímé postupy:
Muži - 11
Ženy - 9
Mixy - 14
Pořadí dle umístění: Pořadí (pdf)

Výsledky zimního bloku turnajů

22.1.2015 - Hanuš Slavík
Třebíč: Výsledky
Tábor: Výsledky
Dubňany: Výsledky
Valašské Meziříčí:    Výsledky
Vrchlabí: Výsledky
Blansko: Výsledky
Rokycany: Výsledky

Pořadí dvojic dle umístění

24.9.2015 - Hanuš Slavík
Přímé postupy:
Muži 7
Ženy 5
Mixy 7
Pořadí dle umístění: Pořadí (pdf)

Výsledky podzimního bloku turnajů

24.9.2015 - Hanuš Slavík
Kroměříž: Výsledky
Duchcov: Výsledky
Rychnov n.K.:   Výsledky
Jičín: Výsledky
Přelouč: Výsledky
Jablonec n.N.: Výsledky
Plzeň: Výsledky

Pořadatelé turnajů vybráni

11.8.2015 - Hanuš Slavík
Z celkem 29 uchazečů bylo celkem bolestně vybráno 18 pořadatelů kvalifikačních turnajů.
Podzim
SK Kuželky Přelouč
TJ Sokol Duchcov
TJ Start Rychnov n.K.
SKK Jičín
SK Škoda VS Plzeň
KK Kroměříž
TJ Bižuterie Jablonec n.N.
Zima
SKK Rokycany
KK Blansko
TJ Valašské Meziříčí
TJ Třebíč
SK Kuželky Dubňany
KK Lokomotiva Tábor
SKK Vrchlabí
Jaro
TJ Sokol Vracov
SKK Hořice
KK Konstruktiva Praha
KK Orel Ivančice

Neúspěšným uchazečům děkujeme a ceníme si jejich ochoty.

Dokumentace pro 6.ročník - 2015-2016

28.7.2015 - Hanuš Slavík
V sekci Dokumenty jsou Rozpis kvalifikace a přihlášky do konkursu na pořadatelství a k účasti pro další ročník soutěže.
Drobné změny spočívají v tom, že pro přihlášení do soutěže se výhradně použije webový formulář. Alternativou je přihlášení přes sms a následná kompletní přihláška pomocí formuláře. Připomínám, že start do kvalifikace může být započítán pouze po přihlášení. Žádné dodatečné přihlášky nebudou a ani nemohou být akceptovány.
Zájemce o pořadateství prosím o co nejrychlejší podání přihlášek do konkurzu.
Rozpis kvalifikace: Rozpis (pdf)
Přihláška k pořádání turnaje: Přihláška konkurz (doc)



Designed by H.S. ©2010-2015 * Admin webu: Hanuš Slavík * Zpracování dat: Pavel Kohlíček (vedoucí soutěže)